ANKARA’DA DOĞRU ARSA VE ARAZİ YATIRIMI İÇİN İYİ DÜŞÜNÜN!

    Doğru arsa ve arazi yatırımı için doğru yerdesiniz! Kooperatifçilik ve gayrimenkul alanında en iyilerin yönetiminde onlarca seçkin ortağıyla karlı bir geleceği tasarladık. Ankara’nın en çok gelişen lokasyonunda arsa alımına imar çalışmaları tamamlanana kadar devam ediyoruz… Bölgenin en büyük arsa ve yatırımına sahip olan Ballıkuyumcu Kooperatifi’nde yerinizi almak için fırsatları kaçırmayın…

    Kısa vadedeki beklentimiz, her bir hisse değerinin, ortak başına düşen arsanın değerine paralel olarak artmasıdır.

    Orta vadedeki beklentimiz, arsalarımız üzerindeki imar çalışmalarının tamamlanması, yol, metro ve bölgedeki diğer projeler somutlaşmasıyla hisse değerlerinin artmasıdır.

    Uzun vadedeki beklentimiz, arsamızın kat karşılığı verilerek konut elde edilmesidir.

    Arsa bölgemiz olan Eskişehir yolunun sol tarafı, her zaman için lüks konut alanı olup, arsa bölgemiz şimdiki Yaşamkent dokusu ile yukarıdan İncek-Tuluntaş bölgesinin gelişim aksındadır.

    Sıradan bir yapı kooperatifinden çok "gayrimenkul yatırım fonu" gibi çalışmaktayız. Ortaklık senetlerinin karşılığı ortalama 600 m2 arazidir. Diğer açıklamalar için sayfamızın "Merak Ettikleriniz" butonuna tıklayanız.

Sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz Veri Politikamız-Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır. X