Hayale Değil Gerçeğe Ortak Olun...

Yaşamkent’in, Toki-Yapracık’ın, Toki-Turkuaz’ın çok değil 5 yıl önceki halini hatırlayınız.

Çankaya Üniversitesi kampüsünün büyümesi, yıllardır duran Golfkent'in arsa satışı yaparak inşaat faaliyetlerinin hızlanması, Dodurga çevre yolu girişinin açılması, Niğde otobanı... gibi tamamı bizim arsa alanımızın çevresinde olan hareketlilikler bizlere umut veriyor.

Bir umudumuz daha var, "eğitim vadisi projesi". Birazda kişisel çabalarımızla, bölgeye ilişkin imar planları yapılırken ya da revize edilirken "Çayyolu Metrosunun devamı ve arsa alanımızdan geçecek olan Eskişehir yoluna paralel metro hattının her iki tarafına eğitim alanlarının yerleştirilmesi" talebimiz Büyükşehir Belediyesinden olumlu görüş aldı. Konuya ilişkin görüş ve taleplerin yoğunlaştırılması halinde neden olmasın?

Yıllarca değişmeyen 1/25000 lik planın sadece bizim bölgemizi revize ederek değiştiğini dikkate alınız.

Arsa ve arazi yatırımı yaparken elden geldiğince gelişme akslarında metrekare fiyatı ucuz ve geniş arazileri tercih edin. Gözünüz hastane, üniversite ve yol gibi alt ve üst yapı yatırımlarında olsun.

İster bizimle birlikte ister başka projelerde olsun fiyatları çok iyi araştırın. Bizim de bulunduğumuz aynı lokasyonda çok farklı fiyatlarla arsa ve arazi bulabilirsiniz. Aynı arazi bölgesinde bir kaç metre farkla aşırı fiyat farkıyla karşılabilir ya da planlamanın dışında kalabilirsiniz.

Bir malı satarken değil alırken kazanırsınız.

Sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz Veri Politikamız-Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır. X