Gayrimenkul sertifikaları gün sayıyor

Ekleme Tarihi 29.09.2016

Yatırımcılar, düzenlemelerinde son aşamaya gelinen gayrimenkul sertifikaları ile büyük gayrimenkul ya da kentsel dönüşüm projelerine yatırım yaparak bu alandaki kazançlara ortak olabilecek.

"Yatırımcılar, düzenlemelerinde son aşamaya gelinen gayrimenkul sertifikaları ile büyük gayrimenkul ya da kentsel dönüşüm projelerine yatırım yaparak bu alandaki kazançlara ortak olabilecek. Belirli bir gayrimenkul projesini gerçekleştirmeyi üstlenenler tarafından, inşa edilecek projelerinin finansmanında kullanılmak üzere ihraç edilen menkul kıymet olan gayrimenkul sertifikaları haziran ayında yayınlanması beklenen tebliğ ile sektör paydaşlarının ve yatırımcıların beklediği düzenlemeye kavuşacak..." AA

 
Bu haberi okuyunuz veya arama motorlarından edininiz. Bizim kooperatif olarak yaptığımızın farklı bir şekilde ifadesidir bu.

Fark, şirket tüzel kişiliği altında mı, kooperatif tüzel kişiliği altında mı yapılacağıdır.
Kooperatiflerin "değişir ortaklı ve değişir sermayeli" yapısını bilenler için bizim modelimiz daha kolay ve anlaşılır.

Güvenlik konusunda ise sorun genel kooperatifçilik sorunudur. Tüm ortaklarımıza ve ortak olmak isteyen arkadaşlarımıza, "gelin tapularımızı görün, hayale değil gerçeğe ortak olun" diye söylediğimizi ve bunu yaptığımızı göreceksiniz.  

Diğer Haberler

Değerli S.S.Ballıkuyumcu KYK ortakları,
Ev Alamayan Arsa ve Araziye Yöneldi
Kooperatiflerin Vergisel Boyutu
Kooperatifler Hukuku
Kooperatif yöntemiyle kalkınma mümkün müdür?
2018 Genel Kurulumuz Düzenlendi
Sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz Veri Politikamız-Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır. X